Valeri Zamulin BLOGI

share

white paper with note

Õpilepping

Teema

Minu eesmärk on õppida haridustehnoloogia valdkonda ja luua tõhusaid õpetamismeetodeid, kasutades digitaalseid tööriistu.

Eesmärgid

Minu peamised eesmärgid on arendada oskusi digitaalsete tööriistade kasutamisel hariduslikel eesmärkidel ning luua innovatiivseid õpetamismeetodeid, mis toetavad digitaalset kirjaoskust ja innustavad õpilasi.

Strateegiad

Selleks, et saavutada oma eesmärke, kavatsen õppida haridustehnoloogia aluseid ning rakendada saadud teadmisi praktikas. Õpin ülikoolis ja töötan kools kus samuti suhtlen regulaarselt kolleegidega ja jagan oma saavutusi.

Ressursid

Minu jaoks kõige olulisem ja kallim resurss on aeg. Hakkan ama aega planeerima niimodi , et oleks rohkem võimalusi õppida. Kasutan ressursse, mida pakub minu ülikool ja minu tööandja, kes lubab tööajal teha ka ülikooli asju. Samuti kasutan internetiressursse, et saada juurdepääs uusimatele haridustehnoloogia uuendustele.

Hindamine

Hindan oma edusamme eesmärkide saavutamisel, täites ülesandeid kursustel ja iseseisvalt välja töötatud projektidel. Samuti saan tagasisidet oma kolleegidelt ja õppejõududelt, et pidevalt oma oskusi täiendada ja parandada.

Leave a Reply

Discover more from Valeri Zamulin

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading