Valeri Zamulin BLOGI

share

Motivatsioonikiri

Tere

Ma kirjutan Teile suure entusiasmiga ja kirgliku sooviga liituda Microsofti meeskonnaga nooremprogrammeerijana. Ma sain teada Teie ettevõttest ja selle suurepärasest mainest tööstuses ning olen kindel, et minu oskused ja kogemused infotehnoloogia valdkonnas teevad minust sobiva kandidaadi sellele ametikohale.

Omandasin bakalaureusekraadi infotehnoloogias Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor’is. Õpingute ajal arendasin oma programmeerimisoskusi, töötasin erinevate programmeerimiskeeltega ning õppisin tarkvaraarenduse aluseid. Minu kraad võimaldas mul saada sügavaid teadmisi infotehnoloogia valdkonnas ja valmistuda tööstuses tegelikeks väljakutseteks.

Lisaks sellele on mul infotehnoloogia valdkonna töökogemus. Töötan Sakala Eragümnaasiumis infojuhina, vastutan kooli IT-infrastruktuuri ja veebisaidi haldamise eest. Minu varasem töö Telia Eesti AS-s oli seotud klientide tehnilise toe pakkumisega, lahendades probleeme, mis olid seotud interneti ja telefoniteenustega. Minu töö hõlmas ka müüki.

Ma usun, et minu kogemused ja oskused teevad minust sobiva kandidaadi Microsofti nooremprogrammeerija ametikohale. Olen valmis andma endast parima, et aidata kaasa Microsofti edu saavutamisele.

Tänan teid ettepaneku eest ja ootan võimalust arutada oma kvalifikatsiooni teiega isiklikult.

Parimate soovidega

Valeri Zamulin

Leave a Reply

Discover more from Valeri Zamulin

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading